KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14807508
nr 1480 7508
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, numrerad 310-upplaga, oramade lösa blad. Längd: ca 34-38 cm, höjd: 46-50 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:35:25
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin
nr 1480 7508
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 1 augusti 2022 |
Louis Bastin